*Laatste nieuws*

Geen recent nieuws
Alle

*Laatste uitslagen wijzigingen*
* * *
* Datum Gewijzigd door Afdeling Wedstrijd *
*  24-10 20:41  DE WILDE INGRID Hollogne Hogere 2 - Antwerpen - Beker HoHo 2/009 *
*  24-10 20:15  DE WILDE INGRID Hollogne Hogere 2 - Antwerpen - Beker HoHo 2/009 *
*  24-10 19:45  DE WILDE INGRID Hollogne Hogere 2 - Antwerpen - Beker HoHo 2/009 *
*  24-10 19:41  THOMAS YVES Afd. 6A - Antwerpen - Senioren 07094 *
*  24-10 19:39  THOMAS YVES Afd. 4A - Antwerpen - Senioren 07054 *
*  24-10 18:56  WILLEM KRISTOFF Afd. 5B - Antwerpen - Senioren 07086 *
*  24-10 16:06  MEERSCHAUT GUY ERE - Oost-Vlaanderen - Senioren 04/001 *
*  24-10 13:04  MEERSCHAUT GUY Afd. 4B - Oost-Vlaanderen - Senioren 05/040 *
*  24-10 13:03  MEERSCHAUT GUY Afd. 3B - Oost-Vlaanderen - Senioren 05/026 *
*  24-10 13:02  MEERSCHAUT GUY Afd. 3A - Oost-Vlaanderen - Senioren 05/025 *
*  24-10 12:48  DE KONINCK JOHAN Afd. 4 - Vl.-Brabant & BHG - Senioren 06/025 *
* * *

*Meest Recente resultaten*
Week 13/10/2014 -> 19/10/2014
* * *
* Kies je favoriete club *
* * *
*Deze week*
Week 20/10/2014 -> 26/10/2014
* * *
* Kies je favoriete club *
* * *
 
*Een paar cijfers*
* * *
* Huidig seizoen: 2014-2015 *
* Aantal actieve clubs: 98 *
* Aantal afdelingen: 75 *
* Aantal interclub wedstrijden: 1445 *
* Aantal gedetailleerde resultaten: 1654 *
* Aantal individuele resultaten: 14061 *
* Aantal actieve spelers: 3195 *
* * *

*Online tornooi inschrijving*
* * *
* Datum Tornooi Niveau Inschr. *
* 01-11-2014 Borsbeek Jeugd (Plaatselijk) Federaal * *
* 02-11-2014 Kruibeke (Jeugd 3) Oost-Vlaanderen * *
* 09-11-2014 Beerse Federaal * *
* 16-11-2014 Jeugdcup Borsbeek Antwerpen * *
* 16-11-2014 Masters Wemmel Federaal * *
* 23-11-2014 Tecemo Federaal * *
* 30-11-2014 Masters Nodo Federaal * *
* 06-12-2014 Erpe-Mere (Jeugd 4) Oost-Vlaanderen * *
* 03-01-2015 Jeugd NG, Seniors NG+F, E, D- en Masterstornooi St. Veroon Lembeek Vl.-Brabant & BHG * *
* 03-01-2015 Sint-Pauwels (Jeugd 5) Oost-Vlaanderen * *
* 11-01-2015 Pipoka Federaal * *
* 18-01-2015 Masters Stekene Federaal * *
* 25-01-2015 Henricus Federaal * *
* 01-02-2015 Jeugdcup Pipoka Antwerpen * *
* 01-02-2015 Memorial Willy De Beleyr Oost-Vlaanderen * *
* 08-02-2015 Nodo Federaal * *
* 15-02-2015 Okapi (Jeugd 6) Oost-Vlaanderen * *
* 22-02-2015 Zele (Jeugd 7) Oost-Vlaanderen * *
* 01-03-2015 Provinciale Enkel Kampioenschappen Antwerpen * *
* 01-03-2015 Provinciaal Kampioenschap Enkelspel Vlaams-Brabant & BHG Vl.-Brabant & BHG * *
* 08-03-2015 Masters Pipoka Federaal * *
* 15-03-2015 Stekene (Jeugd 8) Oost-Vlaanderen * *
* 15-03-2015 Provinciaal Kampioenschap Jeugd NG en Masters Vlaams-Brabant & BHG Vl.-Brabant & BHG * *
* 22-03-2015 Hamme (Jeugd 9) Oost-Vlaanderen * *
* 29-03-2015 Provinciale Masters Kampioenschappen Antwerpen * *
* * *

*Shortcuts*
* * *
* Kalender *
* * *

*Favoriete club*
* * *
* -1 * Wijzigen *
* * *