*Laatste nieuws*

Geen recent nieuws
Alle

*Laatste uitslagen wijzigingen*
* * *
* Datum Gewijzigd door Afdeling Wedstrijd *
*  26-10 00:29  MAES NIELS Afd. 6B - Antwerpen - Senioren 07103 *
*  26-10 00:27  MAES NIELS Afd. 4B - Antwerpen - Senioren 07063 *
*  25-10 20:28  VAN DAELE HARRY Afd. 4 - Oost-Vlaanderen - Jeugd 05/070 *
*  25-10 20:26  VAN DAELE HARRY Afd. 3 - Oost-Vlaanderen - Jeugd 05/065 *
*  25-10 20:24  VAN DAELE HARRY Afd. 2 - Oost-Vlaanderen - Jeugd 05/060 *
*  25-10 20:21  VAN DAELE HARRY Afd. 1 - Oost-Vlaanderen - Jeugd 05/055 *
*  25-10 14:30  WAUTERS TIM Afd. 3 - Oost-Vlaanderen - Jeugd 05/061 *
*  25-10 14:14  LUYCKX STEVE Afd. 1 - Oost-Vlaanderen - Jeugd 05/054 *
*  25-10 14:07  KIVIT LUCIEN Afd. 9A - Antwerpen - Senioren 07154 *
*  25-10 13:21  MERTENS GUIDO Afd. 3B - Antwerpen - Senioren 07044 *
*  25-10 13:18  WAUTERS TIM Afd. 1 - Oost-Vlaanderen - Jeugd 05/051 *
* * *

*Meest Recente resultaten*
Week 20/10/2014 -> 26/10/2014
* * *
* Kies je favoriete club *
* * *
*Deze week*
Week 27/10/2014 -> 02/11/2014
* * *
* Kies je favoriete club *
* * *
 
*Een paar cijfers*
* * *
* Huidig seizoen: 2014-2015 *
* Aantal actieve clubs: 98 *
* Aantal afdelingen: 75 *
* Aantal interclub wedstrijden: 1471 *
* Aantal gedetailleerde resultaten: 1681 *
* Aantal individuele resultaten: 14298 *
* Aantal actieve spelers: 3195 *
* * *

*Online tornooi inschrijving*
* * *
* Datum Tornooi Niveau Inschr. *
* 01-11-2014 Borsbeek Jeugd (Plaatselijk) Federaal * *
* 02-11-2014 Kruibeke (Jeugd 3) Oost-Vlaanderen * *
* 09-11-2014 Beerse Federaal * *
* 16-11-2014 Jeugdcup Borsbeek Antwerpen * *
* 16-11-2014 Masters Wemmel Federaal * *
* 23-11-2014 Tecemo Federaal * *
* 30-11-2014 Masters Nodo Federaal * *
* 06-12-2014 Erpe-Mere (Jeugd 4) Oost-Vlaanderen * *
* 03-01-2015 Jeugd NG, Seniors NG+F, E, D- en Masterstornooi St. Veroon Lembeek Vl.-Brabant & BHG * *
* 03-01-2015 Sint-Pauwels (Jeugd 5) Oost-Vlaanderen * *
* 11-01-2015 Pipoka Federaal * *
* 18-01-2015 Masters Stekene Federaal * *
* 25-01-2015 Henricus Federaal * *
* 01-02-2015 Jeugdcup Pipoka Antwerpen * *
* 01-02-2015 Memorial Willy De Beleyr Oost-Vlaanderen * *
* 08-02-2015 Nodo Federaal * *
* 15-02-2015 Okapi (Jeugd 6) Oost-Vlaanderen * *
* 22-02-2015 Zele (Jeugd 7) Oost-Vlaanderen * *
* 01-03-2015 Provinciale Enkel Kampioenschappen Antwerpen * *
* 01-03-2015 Provinciaal Kampioenschap Enkelspel Vlaams-Brabant & BHG Vl.-Brabant & BHG * *
* 08-03-2015 Masters Pipoka Federaal * *
* 15-03-2015 Provinciaal Kampioenschap Jeugd NG en Masters Vlaams-Brabant & BHG Vl.-Brabant & BHG * *
* 15-03-2015 Stekene (Jeugd 8) Oost-Vlaanderen * *
* 22-03-2015 Hamme (Jeugd 9) Oost-Vlaanderen * *
* 29-03-2015 Provinciale Masters Kampioenschappen Antwerpen * *
* * *

*Shortcuts*
* * *
* Kalender *
* * *

*Favoriete club*
* * *
* -1 * Wijzigen *
* * *