*Laatste nieuws*

Geen recent nieuws
Alle

*Laatste uitslagen wijzigingen*
* * *
* Datum Gewijzigd door Afdeling Wedstrijd *
*  01-11 00:34  VAN RENTERGHEM LODE Masters Poule 3 - Antwerpen - Masters Ma 3/018 *
*  31-10 22:30  MERTENS MICHEL Masters Poule 7 - Antwerpen - Masters Ma 7/006 *
*  31-10 22:29  MERTENS MICHEL Masters Poule 9 - Antwerpen - Masters Ma 9/008 *
*  31-10 18:53  MEERSCHAUT GUY Afd. 4 - Oost-Vlaanderen - Jeugd 05/068 *
*  31-10 18:52  MEERSCHAUT GUY Afd. 2 - Oost-Vlaanderen - Jeugd 05/059 *
*  31-10 18:51  MEERSCHAUT GUY Afd. 3 - Oost-Vlaanderen - Jeugd 05/062 *
*  31-10 18:50  MEERSCHAUT GUY Afd. 2 - Oost-Vlaanderen - Jeugd 05/058 *
*  31-10 18:49  MEERSCHAUT GUY Afd. 4 - Oost-Vlaanderen - Jeugd 05/066 *
*  31-10 18:49  MEERSCHAUT GUY Afd. 3 - Oost-Vlaanderen - Jeugd 05/061 *
*  31-10 18:48  MEERSCHAUT GUY Afd. 2 - Oost-Vlaanderen - Jeugd 05/056 *
*  31-10 18:48  MEERSCHAUT GUY Afd. 1 - Oost-Vlaanderen - Jeugd 05/051 *
* * *

*Meest Recente resultaten*
Week 20/10/2014 -> 26/10/2014
* * *
* Kies je favoriete club *
* * *
*Deze week*
Week 27/10/2014 -> 02/11/2014
* * *
* Kies je favoriete club *
* * *
 
*Een paar cijfers*
* * *
* Huidig seizoen: 2014-2015 *
* Aantal actieve clubs: 98 *
* Aantal afdelingen: 75 *
* Aantal interclub wedstrijden: 1504 *
* Aantal gedetailleerde resultaten: 1729 *
* Aantal individuele resultaten: 14565 *
* Aantal actieve spelers: 3200 *
* * *

*Online tornooi inschrijving*
* * *
* Datum Tornooi Niveau Inschr. *
* 09-11-2014 Beerse Federaal * *
* 16-11-2014 Masters Wemmel Federaal * *
* 16-11-2014 Jeugdcup Borsbeek Antwerpen * *
* 23-11-2014 Tecemo Federaal * *
* 30-11-2014 Masters Nodo Federaal * *
* 06-12-2014 Erpe-Mere (Jeugd 4) Oost-Vlaanderen * *
* 03-01-2015 Jeugd NG, Seniors NG+F, E, D- en Masterstornooi St. Veroon Lembeek Vl.-Brabant & BHG * *
* 03-01-2015 Sint-Pauwels (Jeugd 5) Oost-Vlaanderen * *
* 11-01-2015 Pipoka Federaal * *
* 18-01-2015 Masters Stekene Federaal * *
* 25-01-2015 Henricus Federaal * *
* 01-02-2015 Memorial Willy De Beleyr Oost-Vlaanderen * *
* 01-02-2015 Jeugdcup Pipoka Antwerpen * *
* 08-02-2015 Nodo Federaal * *
* 15-02-2015 Okapi (Jeugd 6) Oost-Vlaanderen * *
* 22-02-2015 Zele (Jeugd 7) Oost-Vlaanderen * *
* 01-03-2015 Provinciaal Kampioenschap Enkelspel Vlaams-Brabant & BHG Vl.-Brabant & BHG * *
* 01-03-2015 Provinciale Enkel Kampioenschappen Antwerpen * *
* 08-03-2015 Masters Pipoka Federaal * *
* 15-03-2015 Stekene (Jeugd 8) Oost-Vlaanderen * *
* 15-03-2015 Provinciaal Kampioenschap Jeugd NG en Masters Vlaams-Brabant & BHG Vl.-Brabant & BHG * *
* 22-03-2015 Hamme (Jeugd 9) Oost-Vlaanderen * *
* 29-03-2015 Provinciale Masters Kampioenschappen Antwerpen * *
* * *

*Shortcuts*
* * *
* Kalender *
* * *

*Favoriete club*
* * *
* -1 * Wijzigen *
* * *