*Laatste nieuws*

Geen recent nieuws
Alle

*Laatste uitslagen wijzigingen*
* * *
* Datum Gewijzigd door Afdeling Wedstrijd *
*  16-09 13:08  VAN DERLINDEN ROB Afd. 8B - Antwerpen - Senioren 01142 *
*  16-09 13:06  VAN DERLINDEN ROB Afd. 8A - Antwerpen - Senioren 01136 *
*  16-09 13:03  VAN DERLINDEN ROB Afd. 7B - Antwerpen - Senioren 01126 *
*  16-09 12:59  VAN DERLINDEN ROB Afd. 7A - Antwerpen - Senioren 01116 *
*  16-09 12:26  VAN DERLINDEN ROB Afd. 6B - Antwerpen - Senioren 01106 *
*  16-09 12:18  VAN DERLINDEN ROB Afd. 6A - Antwerpen - Senioren 01096 *
*  16-09 12:15  VAN DERLINDEN ROB Afd. 5B - Antwerpen - Senioren 01086 *
*  16-09 12:12  VAN DERLINDEN ROB Afd. 5A - Antwerpen - Senioren 01076 *
*  16-09 12:09  VAN DERLINDEN ROB Afd. 4B - Antwerpen - Senioren 01066 *
*  16-09 12:07  VAN DERLINDEN ROB Afd. 4A - Antwerpen - Senioren 01056 *
*  16-09 12:04  VAN DERLINDEN ROB Afd. 3B - Antwerpen - Senioren 01046 *
* * *

*Meest Recente resultaten*
Week 08/09/2014 -> 14/09/2014
* * *
* Kies je favoriete club *
* * *
*Deze week*
Week 15/09/2014 -> 21/09/2014
* * *
* Kies je favoriete club *
* * *
 
*Een paar cijfers*
* * *
* Huidig seizoen: 2014-2015 *
* Aantal actieve clubs: 98 *
* Aantal afdelingen: 54 *
* Aantal interclub wedstrijden: 265 *
* Aantal gedetailleerde resultaten: 294 *
* Aantal individuele resultaten: 2545 *
* Aantal actieve spelers: 3153 *
* * *

*Online tornooi inschrijving*
* * *
* Datum Tornooi Niveau Inschr. *
* 21-09-2014 Nova (Jeugd 1) Oost-Vlaanderen * *
* 28-09-2014 Omni Vrembo Federaal * *
* 05-10-2014 Masters Stekene Federaal * *
* 12-10-2014 Orka Federaal * *
* 12-10-2014 Pajottenland Vl.-Brabant & BHG * *
* 19-10-2014 Masters Antonius Federaal * *
* 19-10-2014 Sint-Niklase (Jeugd 2) Oost-Vlaanderen * *
* 01-11-2014 Borsbeek Jeugd (Plaatselijk) Federaal * *
* 02-11-2014 Kruibeke (Jeugd 3) Oost-Vlaanderen * *
* 09-11-2014 Beerse Federaal * *
* 16-11-2014 Masters Wemmel Federaal * *
* 16-11-2014 Jeugdcup Borsbeek Antwerpen * *
* 23-11-2014 Tecemo Federaal * *
* 30-11-2014 Masters Nodo Federaal * *
* 06-12-2014 Erpe-Mere (Jeugd 4) Oost-Vlaanderen * *
* 03-01-2015 Jeugd NG, Seniors NG+F, E, D- en Masterstornooi St. Veroon Lembeek Vl.-Brabant & BHG * *
* 03-01-2015 Sint-Pauwels (Jeugd 5) Oost-Vlaanderen * *
* 11-01-2015 Pipoka Federaal * *
* 18-01-2015 Masters Stekene Federaal * *
* 25-01-2015 Henricus Federaal * *
* 01-02-2015 Jeugdcup Pipoka Antwerpen * *
* 01-02-2015 Memorial Willy De Beleyr Oost-Vlaanderen * *
* 08-02-2015 Nodo Federaal * *
* 15-02-2015 Okapi (Jeugd 6) Oost-Vlaanderen * *
* 22-02-2015 Zele (Jeugd 7) Oost-Vlaanderen * *
* 01-03-2015 Provinciale Enkel Kampioenschappen Antwerpen * *
* 01-03-2015 Provinciaal Kampioenschap Enkelspel Vlaams-Brabant & BHG Vl.-Brabant & BHG * *
* 08-03-2015 Masters Pipoka Federaal * *
* 15-03-2015 Provinciaal Kampioenschap Jeugd NG en Masters Vlaams-Brabant & BHG Vl.-Brabant & BHG * *
* 15-03-2015 Stekene (Jeugd 8) Oost-Vlaanderen * *
* 22-03-2015 Hamme (Jeugd 9) Oost-Vlaanderen * *
* 29-03-2015 Provinciale Masters Kampioenschappen Antwerpen * *
* * *

*Shortcuts*
* * *
* Kalender *
* * *

*Favoriete club*
* * *
* -1 * Wijzigen *
* * *