*Laatste nieuws*
* * *
*
11-05-2013 19:49 door YVES HERSSENS
Vanaf heden kun je de historiek van elke speler zien!

Ga naar Sterktelijst
Naar kader links: Zoeken
Vul naam of lidnummer in grijze vak
Enter

*
*
13-04-2013 17:29 door JONAS DE BOCK
NIEUWE KLASSEMENTEN

Jullie wachten wordt beloond. Ze zijn bekend!

De klassementswijzigingen worden op maandag verzonden naar de clubsecretarissen.

Kort daarna zullen ze ook verschijnen op de Sporta-website!

*
*
01-04-2013 00:02 door JONAS DE BOCK
Achtste finale beker van Antwerpen jeugd

3001 Free Club A - Tecemo A 2 - 5
3002 Tecemo G - Nodo B 0 - 5
3003 Borsbeek B - Niel A 5 - 3
3004 Nodo A -Club 75 Hemiksem A 1 - 5
3005 Club 75 Hemiksem B-Pipoka A 1 - 5
3006 Borsbeek C - Bart Merksem B 5 - 0
3007 Leugenberg A - Schoten C 5 - 3
3008 Pipoka B - Tecemo B 2 - 5

Kwartfinales beker van Antwerpen jeugd

4001 Nodo B - Pipoka A 5 - 0
4002 Tecemo A - Club 75 Hemiksem A 1 - 5
4003 Borsbeek C - Borsbeek B 2 - 5
4004 Tecemo B - Leugenberg A 5 - 0

*
*
31-12-2012 00:02 door JONAS DE BOCK
Achtste finale Beker van Antwerpen jeugd

Deze wedstrijden worden gespeeld op 30/03.
Aansluitend zal eveneens de kwartfinale worden gespeeld!

De locatie zal later nog worden meegedeeld.

Free Club A - Tecemo A
Tecemo G - Nodo B
Borsbeek B - Niel A
Nodo A - Club 75 Hemiksem A
Club 75 Hemiksem B - Pipoka A
Borsbeek C - Bart Merksem B
Leugenberg A - Schoten C
Pipoka B - Tecemo B

*
*
16-12-2012 18:43 door JONAS DE BOCK
Uitslagen Beker van Antwerpen 1/16e finale jeugd

2001 Club 75 Hemiksem B Nodo D 7 - 2
2002 Rijkevorsel A Club 75 Hemiksem A 1 - 8
2003 Leugenberg C Pipoka B 3 - 6
2004 Tecemo I Nodo A 0 - 9
2005 Bart Merksem B Schoten B 5 - 4
2006 Borsbeek C Tecemo E 9 - 0
2007 Tecemo A Rijkevorsel B 8 - 1
2008 Pipoka A Borsbeek D 7 - 2
2009 Leugenberg B Nodo B 1 - 8
2010 Leugenberg A Tecemo C 7 - 2
2011 Rijkevorsel F Tecemo G 3 - 6
2012 Tecemo B Schoten A 6 - 3
2013 Free Club A Borsbeek A 9 - 0 ipv 3 - 6 (Borsbeek stelt geen 2 spelers op die 50% van de wedstrijden betwist hebben)
2014 Niel C Schoten C 3 - 6
2015 Tecemo D Niel A 3 - 6
2016 Borsbeek B Rijkevorsel E 9 - 0

*
*
19-11-2012 18:04 door SIMONE BAL
Trekking 1/32e Finale Beker Van Antwerpen Seniors

Week 10/12/2012 tot14/12/2012
Er wordt naar 21 punten gespeeld met voorgift


103001 10/12/2012 Ma Nodo B - Niel D
103002 11/12/2012 Di K.B.T.S. B - Lintse A
103003 10/12/2012 Ma Henricus C - De Gilden A
103004 11/12/2012 Di Vorselaar A - Ekerse C
103005 11/12/2012 Di Omni Vrembo B - Orka G
103006 13/12/2012 Do Tecemo G - Schoten B
103007 10/12/2012 Ma Leugenberg D - Wuustwezel A
103008 11/12/2012 Di Martinus A - Orka D
103009 14/12/2012 Vr Tecemo C - Schoten D
103010 12/12/2012 Wo Rijkevorsel C - Henricus B
103011 14/12/2012 Vr Beerse C - 's Gravenwezel A
103012 10/12/2012 Ma Pipoka A - Rijkevorsel D
103013 13/12/2012 Do 's Gravenwezel D - Club 75 Hemiksem C
103014 10/12/2012 Ma Tecemo D - Rijkevorsel B
103015 11/12/2012 Di Orka B - Borsbeek F
103016 11/12/2012 Di Bart Merksem B - Schoten F
103017 11/12/2012 Di Club 75 Hemiksem A - Ekershof-Asters A
103018 10/12/2012 Ma Ekerse B - Orka H
103019 10/12/2012 Ma Nodo D - Club 75 Hemiksem B
103020 10/12/2012 Ma Nodo E - Schoten A
103021 10/12/2012 Ma Leugenberg B - Vorselaar C
103022 12/12/2012 Wo Dam A - Schoten H
103023 10/12/2012 Ma Henricus A - Tecemo K
103024 10/12/2012 Ma Pipoka D - Rijkevorsel H
103025 13/12/2012 Do Orka C - Schilde D
103026 11/12/2012 Di K.B.T.S. A - Bart Merksem D
103027 10/12/2012 Ma Pipoka B - Nodo C
103028 13/12/2012 Do St.-Antonius F - Henricus E
103029 11/12/2012 Di St.-Antonius B - Koningshof A
103030 11/12/2012 Di Vorselaar B - Zwijndrecht B
103031 10/12/2012 Ma Ekerse A - Lintse C
103032 10/12/2012 Ma Borsbeek I - Rijkevorsel E

*
*
18-11-2012 10:47 door SIMONE BAL
Uitslagen 1/64 Finale Beker van Antwerpen Seniors


102001 Orka G - Groenendaal C 8/1
102002 Bart Merksem A - Tecemo C 4/5
102003 Pipoka D - Tecemo B 9/0
102004 Henricus D - Club 75 Hemiksem A 3/6
102005 Nodo B - Lintse B 8/1
102006 Rijkevorsel B - Nodo I 6/3
102007 Tecemo H - Bart Merksem B 0/9
102008 Nodo D - Schilde C 5/4
102009 Zwijndrecht C - Rijkevorsel C 4/5
102010 Martinus B - Schoten D 1/8
102011 St.-Antonius C - Schoten A 2/7
102012 Ekerse D - Orka C 3/6
102013 St.-Antonius B - Ekershof-Asters B 6/3
102014 Vorselaar A - Zwijndrecht D 6/3
102015 Schoten E - Lintse A 3/6
102016 Lintse C - Henricus F 9/0
102017 Koningshof D - Niel D 2/7
102018 Club 75 Hemiksem C - Orka E 6/3
102019 St.-Antonius G - K.B.T.S. A 1/8
102020 Orka H - Tecemo F 9/0
102021 Orka I - Wuustwezel A 4/5
102022 Henricus B - Rijkevorsel A 5/4
102023 Ekerse C - Tecemo L 5/4
102024 Dam A - Orka F 7/2
102025 Rijkevorsel H - Borsbeek E 5/4
102026 Koningshof F - Bart Merksem D 2/7
102027 Borsbeek G - Pipoka B 3/6
102028 Schilde D - Borsbeek D 5/4
102029 Henricus C - Rijkevorsel G 9/0
102030 Borsbeek H - Nodo E 0/9
102031 Leugenberg B - Schoten I 9/0
102032 Omni Vrembo B - Pipoka E 9/0
102033 St.-Antonius F - Martinus C 5/4
102034 Tecemo D - St.-Antonius E 6/3
102035 Club 75 Hemiksem D - Henricus A 3/6
102036 Schoten B - Bart Merksem G 9/0
102037 Tecemo N - Nodo C 4/5
102038 Schoten G - Koningshof A 2/7
102039 St.-Antonius I - Leugenberg D 0/9
102040 Zwijndrecht B - St.-Antonius D 6/3
102041 De Gilden A - Rijkevorsel I 8/1
102042 Tecemo K - Leugenberg C 5/4
102043 Tecemo J - Beerse C 3/6
102044 Orka B - Virtus C 5/4
102045 Ekerse A - Niel C 8/1
102046 Martinus A - Borsbeek C 6/3
102047 's Gravenwezel A - Wuustwezel B 7/2
102048 Rijkevorsel D - Bart Merksem F 9/0
102049 Schilde B - Orka D 2/7
102050 Tecemo A - Ekerse B 3/6
102051 Pipoka A - Orka J 8/1
102052 St.-Antonius J - 's Gravenwezel D 0/9
102053 Borsbeek F - Tecemo I 7/2
102054 Borsbeek B - Rijkevorsel E 4/5
102055 Lierse C - Vorselaar B 2/7
102056 Schoten F - Lierse A 8/1
102057 Tecemo G - Groenendaal A 7/2
102058 Club 75 Hemiksem B - Centrum Deurne B 6/3
102059 Vorselaar C - Schilde F 7/2
102060 Dam B - Schoten H 3/6
102061 Vorselaar D - Borsbeek I 0/9
102062 K.B.T.S. B - Rijkevorsel F 5/4
102063 Rijkevorsel J - Ekershof-Asters A 1/8
102064 Henricus E - St.-Antonius K 5/4

*
*
13-11-2012 17:38 door JONAS DE BOCK
Trekking Beker van Antwerpen - jeugd 1/16e finale

Wedstrijden te spelen op zaterdag 1 december!

2001 Club 75 Hemiksem B Nodo D
2002 Rijkevorsel A Club 75 Hemiksem A
2003 Leugenberg C Pipoka B
2004 Tecemo I Nodo A
2005 Bart Merksem B Schoten B
2006 Borsbeek C Tecemo E
2007 Tecemo A Rijkevorsel B
2008 Pipoka A Borsbeek D
2009 Leugenberg B Nodo B
2010 Leugenberg A Tecemo C
2011 Rijkevorsel F Tecemo G
2012 Tecemo B Schoten A
2013 Free Club A Borsbeek A
2014 Niel C Schoten C
2015 Tecemo D Niel A
2016 Borsbeek B Rijkevorsel E

*
*
05-11-2012 23:29 door JONAS DE BOCK
Uitslagen voorronde beker van Antwerpen jeugd 27/10/2012


1001 Rijkevorsel D Tecemo I 4 - 5
1002 's Gravenwezel A Rijkevorsel A 0 - 9
1003 Niel B Pipoka B 2 - 7
1004 Borsbeek E Tecemo E 3 - 6
1005 Rijkevorsel C Tecemo D 1 - 8
1006 Tecemo H Pipoka A 0 - 9
1007 Martinus A Nodo D 1 - 8
1008 Tecemo F Rijkevorsel B 4 - 5
1009 Club 75 Hemiksem C Borsbeek D 3 - 6
1010 Bart Merksem A Leugenberg C 3 - 6
1011 Nodo C Free Club A 3 - 6
1012 Zwijndrecht A Schoten C 1 - 8
1013 Leugenberg B Martinus B 9 - 0
1014 Tecemo G Merksplas A 7 - 2
1015 Zwijndrecht B Schoten B 1 - 8
1016 Niel C Schoten D 8 - 1
1017 Bart Merksem B K.B.T.S. A 5 - 4
1018 Rijkevorsel E Bart Merksem C 7 - 2
1019 Borsbeek F Rijkevorsel F 4 - 5

*
*
10-10-2012 20:28 door SIMONE BAL
1/64 Finale Beker van Antwerpen Seniors

102001 Do 8/11/2012 Orka G - Groenendaal C
102002 Di 6/11/2012 Bart Merksem A - Tecemo C
102003 Ma 5/11/2012 Pipoka D - Tecemo B
102004 Vr 9/11/2012 Henricus D - Club 75 Hemiksem A
102005 Ma 5/11/2012 Nodo B - Lintse B
102006 Wo 7/11/2012 Rijkevorsel B - Nodo I
102007 Ma 5/11/2012 Tecemo H - Bart Merksem B
102008 Ma 5/11/2012 Nodo D - Schilde C
102009 Do 8/11/2012 Zwijndrecht C - Rijkevorsel C
102010 Di 6/11/2012 Martinus B - Schoten D
102011 Di 6/11/2012 St.-Antonius C - Schoten A
102012 Ma 5/11/2012 Ekerse D - Orka C
102013 Di 6/11/2012 St.-Antonius B - Ekershof-Asters B
102014 Di 6/11/2012 Vorselaar A - Zwijndrecht D
102015 Ma 5/11/2012 Schoten E - Lintse A
102016 Di 6/11/2012 Lintse C - Henricus F
102017 Di 6/11/2012 Koningshof D - Niel D
102018 Ma 5/11/2012 Club 75 Hemiksem C - Orka E
102019 Do 8/11/2012 St.-Antonius G - K.B.T.S. A
102020 Do 8/11/2012 Orka H - Tecemo F
102021 Di 6/11/2012 Orka I - Wuustwezel A
102022 Vr 9/11/2012 Henricus B - Rijkevorsel A
102023 Ma 5/11/2012 Ekerse C - Tecemo L
102024 Wo 7/11/2012 Dam A - Orka F
102025 Ma 5/11/2012 Rijkevorsel H - Borsbeek E
102026 Di 6/11/2012 Koningshof F - Bart Merksem D
102027 Ma 5/11/2012 Borsbeek G - Pipoka B
102028 Di 6/11/2012 Schilde D - Borsbeek D
102029 Vr 9/11/2012 Henricus C - Rijkevorsel G
102030 Ma 5/11/2012 Borsbeek H - Nodo E
102031 Ma 5/11/2012 Leugenberg B - Schoten I
102032 Di 6/11/2012 Omni Vrembo B - Pipoka E
102033 Do 8/11/2012 St.-Antonius F - Martinus C
102034 Ma 5/11/2012 Tecemo D - St.-Antonius E
102035 Di 6/11/2012 Club 75 Hemiksem D - Henricus A
102036 Wo 7/11/2012 Schoten B - Bart Merksem G
102037 Vr 9/11/2012 Tecemo N - Nodo C
102038 Wo 7/11/2012 Schoten G - Koningshof A
102039 Do 8/11/2012 St.-Antonius I - Leugenberg D
102040 Do 8/11/2012 Zwijndrecht B - St.-Antonius D
102041 Wo 7/11/2012 De Gilden A - Rijkevorsel I
102042 Vr 9/11/2012 Tecemo K - Leugenberg C
102043 Ma 5/11/2012 Tecemo J - Beerse C
102044 Di 6/11/2012 Orka B - Virtus C
102045 Ma 5/11/2012 Ekerse A - Niel C
102046 Di 6/11/2012 Martinus A - Borsbeek C
102047 Vr 9/11/2012 's Gravenwezel A - Wuustwezel B
102048 Ma 5/11/2012 Rijkevorsel D - Bart Merksem F
102049 Di 6/11/2012 Schilde B - Orka D
102050 Ma 5/11/2012 Tecemo A - Ekerse B
102051 Ma 5/11/2012 Pipoka A - Orka J
102052 Do 8/11/2012 St.-Antonius J - 's Gravenwezel D
102053 Ma 5/11/2012 Borsbeek F - Tecemo I
102054 Ma 5/11/2012 Borsbeek B - Rijkevorsel E
102055 Di 6/11/2012 Lierse C - Vorselaar B
102056 Ma 5/11/2012 Schoten F - Lierse A
102057 Do 8/11/2012 Tecemo G - Groenendaal A
102058 Di 6/11/2012 Club 75 Hemiksem B - Centrum Deurne B
102059 Vr 9/11/2012 Vorselaar C - Schilde F
102060 Wo 7/11/2012 Dam B - Schoten H
102061 Vr 9/11/2012 Vorselaar D - Borsbeek I
102062 Di 6/11/2012 K.B.T.S. B - Rijkevorsel F
102063 Vr 9/11/2012 Rijkevorsel J - Ekershof-Asters A
102064 Vr 9/11/2012 Henricus E - St.-Antonius K

*
*
09-10-2012 20:53 door SIMONE BAL
Uitslag Bekeren van Antwerpen Seniors
Voorronde

101001 K.B.T.S. B - Wuustwezel C 6-3
101002 Koningshof C - Omni Vrembo B 1-8
101003 Lierse D - Dam A 3-6
101004 Leugenberg B - Whiff's C 9-0 FF
101005 Groenendaal B - Schoten D 4-5
101006 Lierse B - Ekershof-Asters A 1-8
101007 Nodo J - Schoten H 0-9
101008 Lintse D - Pipoka E 3-6
101009 Martinus A - Club 75 Hemiksem E 7-2
101010 Schilde C - De Gilden B 8-1
101011 Groenendaal A - 's Gravenwezel C 7-2
101012 Club 75 Hemiksem D - Tecemo M 8-1
101013 St.-Antonius H - Zwijndrecht D 2-7
101014 Omni Vrembo C - De Gilden A 0-9
101015 Koningshof H - St.-Antonius K 3-6
101016 Centrum Deurne B - Tecemo O 8-1
101017 Vorselaar C - Niel F 9-0 FF
101018 Ekershof-Asters B - Centrum Deurne A 5-4
101019 Tecemo N - Wuustwezel D 5-4
101020 Pipoka C - Orka H 0-9
101021 Leugenberg E - Lintse B 0-9
101022 Dam B - Orka K 5-4
101023 Orka D - Berkenrode A 7-2
101024 Schilde F - Martinus D 9-0
101025 Virtus C - Bart Merksem C 6-3
101026 St.-Antonius E - Bart Merksem E 9-0
101027 Niel G - Tecemo H 3-6
101028 Nodo E - K.B.T.S. C 8-1
101029 B.A.S.F. Kapellen D - 's Gravenwezel E 6-3
101030 Groenenhoek A - B.A.S.F. Kapellen B 2-7

*
*
08-09-2012 10:46 door JONAS DE BOCK
Gelieve te noteren dat in de jeugdreeks 4D, Borsbeek I algemeen forfait geeft.

Er dient wel een wedstrijdblad te worden ingevuld en opgestuurd.
Ook op TT-online dienen de namen te worden ingevuld op de weken waarop men tegen Borsbeek speelt.

*
*
29-08-2012 16:00 door JONAS DE BOCK
Beker van Antwerpen Jeugd - voorronde 27/10/2012

1001 9,30 uur Rijkevorsel D Tecemo I
1002 9,30 uur 's Gravenwezel A Rijkevorsel A
1003 9,30 uur Niel B Pipoka B
1004 9,30 uur Borsbeek E Tecemo E
1005 9,30 uur Rijkevorsel C Tecemo D
1006 9,30 uur Tecemo H Pipoka A
1007 9,00 uur Martinus A Nodo D
1008 9,30 uur Tecemo F Rijkevorsel B
1009 9,00 uur Club 75 Hemiksem C Borsbeek D
1010 9,30 uur Bart Merksem A Leugenberg C
1011 9,30 uur Nodo C Free Club A
1012 9,30 uur Zwijndrecht A Schoten C
1013 9,30 uur Leugenberg B Martinus B
1014 9,30 uur Tecemo G Merksplas A
1015 9,30 uur Zwijndrecht B Schoten B
1016 9,30 uur Niel C Schoten D
1017 9,30 uur Bart Merksem B K.B.T.S. A
1018 9,30 uur Rijkevorsel E Bart Merksem C
1019 9,30 uur Borsbeek F Rijkevorsel F



*
*
14-08-2012 14:30 door JONAS DE BOCK
Gelieve te noteren dat in de jeugdreeks 2C, Orka A algemeen forfait geeft.

Er dient wel een wedstrijdblad te worden ingevuld en opgestuurd.
Ook op TT-online dienen de namen te worden ingevuld op de weken waarop men tegen Orka speelt.

Orka B krijgt een maximum ploegwaarde opgelegd van 3.


*
*
26-07-2012 14:38 door NICK VAN DEN BOSCH
- SPORTA JEUGD CUP -

Op zaterdag 25 augustus 2012 zal de eerste jeugdcup van het nieuwe seizoen plaatsvinden in het lokaal van TTK Borsbeek. Inschrijven kan via de tornooimodule voor de reeksen NG t/m 14 jaar, +14 jaar en geklasseerden. Recreanten kunnen zoals gewoonlijk inschrijven via jeugdcup@sporta.be.

Uiterste inschrijfdatum: donderdag 23 augustus t/m 24h00!

Let op: Alle reeksen starten om 10h00!

Hopelijk tot dan!
- De jeugdcommissie -

*
*
18-07-2012 20:06 door SIMONE BAL
Beker van Antwerpen Senioren
Voorronde


Maandag 3 september vrijdag 7 september 2012
Er wordt gespeeld naar 21 punten met voorgift!

101001 Di K.B.T.S. B - Wuustwezel C
101002 Di Koningshof C - Omni Vrembo B
101003 Di Lierse D - Dam A
101004 Ma Leugenberg B - Whiff's C
101005 Di Groenendaal B - Schoten D
101006 Di Lierse B - Ekershof-Asters A
101007 Ma Nodo J - Schoten H
101008 Di Lintse D - Pipoka E
101009 Di Martinus A - Club 75 Hemiksem E
101010 Do Schilde C - De Gilden B
101011 Di Groenendaal A - 's Gravenwezel C
101012 Di Club 75 Hemiksem D - Tecemo M
101013 Do St.-Antonius H - Zwijndrecht D
101014 Di Omni Vrembo C - De Gilden A
101015 Di Koningshof H - St.-Antonius K
101016 Do Centrum Deurne B - Tecemo O
101017 Vr Vorselaar C - Niel F
101018 Di Ekershof-Asters B - Centrum Deurne A
101019 Vr Tecemo N - Wuustwezel D
101020 Ma Pipoka C - Orka H
101021 Di Leugenberg E - Lintse B
101022 Wo Dam B - Orka K
101023 Di Orka D - Berkenrode A
101024 Di Schilde F - Martinus D
101025 Di Virtus C - Bart Merksem C
101026 Do St.-Antonius E - Bart Merksem E
101027 Do Niel G - Tecemo H
101028 Ma Nodo E - K.B.T.S. C
101029 Ma B.A.S.F. Kapellen D - 's Gravenwezel E
101030 Do Groenenhoek A - B.A.S.F. Kapellen B

*
*
15-06-2012 11:21 door JONAS DE BOCK
NIEUW ! ! !

De definitieve jeugdkalender is vanaf heden te bezichtigen op TT-Online.

*
* * *

*Laatste uitslagen wijzigingen*
* * *
* Datum Gewijzigd door Afdeling Wedstrijd *
*  30-04 10:00  VAN DERLINDEN ROB Boonet Hogere - Antwerpen - Beker BoHo/001 *
*  27-04 13:28  CORNAND FRANCOIS Boonet Hogere - Antwerpen - Beker BoHo/001 *
*  11-04 09:55  VAN DERLINDEN ROB Boonet Lagere - Antwerpen - Beker BoLa/003 *
*  09-04 10:15  VERBEECK HENRI Boonet Lagere - Antwerpen - Beker BoLa/003 *
*  03-04 07:48  VAN DERLINDEN ROB Boonet Lagere - Antwerpen - Beker BoLa/009 *
*  02-04 08:19  VAN DERLINDEN ROB Afd. 4A - Antwerpen - Senioren 22/056 *
*  29-03 11:22  VAN BERGEN JEF Afd. 4A - Antwerpen - Senioren 22/056 *
*  28-03 10:20  VAN DERLINDEN ROB Afd. 8A - Antwerpen - Senioren 22/131 *
*  28-03 10:19  VAN DERLINDEN ROB Afd. 11B - Antwerpen - Senioren 21/206 *
*  28-03 10:13  VAN DERLINDEN ROB Afd. 8A Play-Offs - Antwerpen - Jeugd + 20522 *
*  28-03 10:12  VAN DERLINDEN ROB Afd. 7B Play-Offs - Antwerpen - Jeugd + 20512 *
* * *

*Meest Recente resultaten*
Week 22/04/2013 -> 28/04/2013
* * *
* Kies je favoriete club *
* * *
*Deze week*
Week 01/09/2014 -> 07/09/2014
* * *
* Kies je favoriete club *
* * *
 
*Een paar cijfers*
* * *
* Huidig seizoen: 2012-2013 *
* Aantal actieve clubs: 55 *
* Aantal afdelingen: 67 *
* Aantal interclub wedstrijden: 3638 *
* Aantal gedetailleerde resultaten: 3968 *
* Aantal individuele resultaten: 34276 *
* Aantal actieve spelers: 2282 *
* * *


*Shortcuts*
* * *
* Kalender *
* * *

*Favoriete club*
* * *
* -1 * Wijzigen *
* * *